گالری ما

اطلاعات تماس

[ مزایای ما ]

استودیوی معماری نگارینو با نگرشی نو و ایده های موفق

گروه فنی مهندسی نگارینو مفتخر است به همکاری با مهندسین متخصص در رشته های معماری , عمران و مدیریت پروژه و مدیریت اجرایی تا با هم افزایی در فرآیند طراحی پروژه های شما ، بهترین نتایج را با کمترین هزینه و زمان رقم بزنند.

[ +]
پروژه های فعال
[ +]
سال ها تجربه
[ +]
کتاب ها و مقالات
[ +]
پروژه در سراسر ایران
[ خدمات ما ]

طراحی معماری ثروت ساز

امروزه صنعت ساختمان به عنوان دومین معیار سنجش پیشرفت اقتصادی کشورها در نظر گرفته می شود. اهمیت استراتژیک این صنعت و از سوی دیگر هزینه های بالای ساخت ، چالشی برای سازندگان ایجاد کرده است در جهت یافتن بهترین نقشه راه برای رسیدن به این مهم و خلق ثروت و سودآوری. 

شرکت مهندسین مشاور نگارینو تمامی خدمات مهندسی و مدیریتی لازم جهت دستیابی به این مهم برای شما فراهم میسازد.

این خدمات شامل موارد مطرح شده زیر می باشد:

 تجزیه و آنالیز مهندسی-اقتصادی پروژه ، 

تهیه نقشه های روز در سطح جهانی ،

 تهیه مدلسازی،رندر و انیمیشن های حرفه ای با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا

 نظارت عالیه و مشاوره جهت انجام بهترین فرآیندهای ساخت 

 

تجسم سه بعدی

تهیه مدلسازی راهی برای تسهیل فرآیند تصمیم گیری توسط سازندگان محترم می باشد. ما این امر را به بهترین شیوه برای شما انجام خواهیم داد.

پروژه انفرادی

ما برای بسیاری از سازندگان در شهر های مختلف مشاور هستیم. رضایتمندی آنها را می توانید در قسمت رضایتمندی ما در صفحه اینستاگرامی ما به آدرس مشاهده نمایید. Negarino.arch

75

سبک زندگی

معماری علاوه بر جنبه های اقتصادی و فنی به بعد روحی و روانی افراد مرتبط می باشد . این تاثیر با در نظر گرفتن سبک زندگی معنایی متفاوت خواهد داشت. 

ما با استفاده از سبک های طراحی همانند طراحی معماری اسلامی ، فنگشویی ، و از همه مهم تر سبک زندگی ایرانی، در تلاش برای ساخت رویای کارفرمایان از طریق طراحی معماری معنادار می باشیم.

طی نظرسنجی صفحه مجازی negarino.arch  ، سبک زندگی ایرانی مدرن، رضایتمندی بیش از 75% را در بین سبک های دیگر دارا می باشد.

95

نقشه 2بعدی و مدلسازی 3بعدی

مهمترین دلیل برای مدیریت پروژه،تامین منابع،اجرای صحیح و.. داشتن نقشه های فنی و مهندسی و در ادامه تهیه مدلسازی و ارایه هایی حرفه ای از آنچه ساخته خوهد شد ، می باشد.

ما در این مهم ، ارائه دهنده بهترین نقشه ها ، رندرها و انیمیشن ها هستیم به نحوی که نقشه ها در طول اجرا دارای حداقل ممکن تغییرات بوده و طرح پس از اجرا ، همان چیزی باشد که در رویایتان ساخته شد. 

جزییات برای ما مهمترین اصل در تهیه نقشه هایی اجرایی با استفاده از نرم افزارهای روز دنیاست.

رضایت طرف های قرارداد ما در این زمینه چیزی نزدیک به 100% می باشد.

60

طراحی روز جهانی

سبک های مینیمال ، مدرن و نیوکلاسیک ، آیکونیک و.. زبان مشترک بین ما و کارفرمایان را در طراحی ها تشکیل میدهد.

سبک طراحی در روزهایی که دیده شدن ، معیاری برای رضایت شخص از زندگی می باشد ، تاثیر بسزایی در موفقیت اقتصادی و برندینگ پروژه های ساختمانی دارد.

طبق نظرسنجی صورت گرفته ، رضایتمندی از سبک نیوکلاسیک حدود 60% می باشد.

48.5

آنالیز مهندسی- اقتصادی-فرهنگی

آنالیز پروژه با در نظر گرفتن جزییات مهندسی و مولفه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، بخش مهمی از خدمات ما را شامل میشود.

طبق مقاله تحلیلی که در سال 1393 توسط بنده با عنوان “عوامل موفقیت پروژه” که در دانشگاه علوم تحقیقات یزد ارائه شد، خدماتی که موجب بهبود یکپارچگی و مدیریت پروژه شود(آنالیز مهندسی-اقتصادی) از بین عوامل 9گانه، تاثیر 48.5% در موفقیت پروژها را دارا می باشد.

[ توصیفات ]

بازخوردها ...

“ همکاری با شرکت معماری نگارینو و شخص آقای مهندس محمود هروی طی 6 سال گذشته از سال 1395 تا کنون در 5 پروژه باعث بهبود کار ما نسبت به گذشته شده است. همکاری با این گروه باعث افتخار ماست .”
جناب آقای هادی سالاری
سرمایه گزار و انبوه ساز
“ .”
جناب آقای رضا روحانی
مشتری شرکت
“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.”
بهاره افشار
مشتری شرکت